Srí Lanka z Prahy s krátkou zastávkou v Dubaji. Letenky v jarných termínoch od 417€

12.Feb 2019 | 10:41
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko praha colombo letenky do ázie letenky na srí lanku ázia flydubai srí lanka

Srí Lanka. Nádherný ostrov v Indickom oceáne, na ktorého kilometre bielych pláží utekáme skryť sa pred treskúcou zimou. Vonia čajom, ale aj poriadnym dobrodružstvom. Priam láka na to, aby ste preleteli popri čajových poliach a horách, užili si jednu z najkrajších vlakových trás. Stratili sa medzi opicami v jednom zo zelených dažďových pralesov. Alebo padali do vĺn pri pokuse surfovať.

K ceste na Srí lanku môžete využiť aktuálnu ponuku od let.spoločnosti flydubai s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Prahy do Colomba už od 417€. V cene letenky v základnej tarife Economy Lite je len príručná batožina do 7kg. V prípade zakúpenia letenky v tarife Economy Value máte v cene jednu príručnú batožinu do 7kg a jednu zapísanú batožinu do 20kg. Cena tejto letenky je od 449€. Letenky si môžete vyhľadať a zakúpiť priamo cez stránky let.spoločnosti flydubai.

Letenky na Srí Lanku sú dostupné pre cesty v termínoch od februára do júna 2019.


► Letenky napríklad v termíne 6-13 marec 2019.

► Ubytovanie na Srí Lanke už od 7€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY PRIAMO CEZ WEB flydubai

KALENDÁR TERMÍNOV PRAHA - COLOMBO

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Srí Lanku

Slovenskí občania môžu na územie Srí Lanky za účelom turistiky bez víz vstúpiť po registrácii v online systéme ETA (Electronic Travel Authorization) a zotrvať tam po dobu menej ako 30 dní. Pri pobyte nad 30 dní musia mať platné vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Srí Lanky vo Viedni.


Niečo zaujímavé na čítanie

Srí Lanka – Tipy, ktoré by si pred cestou mal vedieť

Ako si naplánovať cestu do krajiny ktorú vôbec nepoznám? Zo začiatku som nevedela, kde mám začať. O Srí Lanke som predtým čítala, počula, vedela som, že neodmysliteľnou súčasťou je čaj, že hlavné mesto je Colombo, ale dokopy som o nej nevedela veľa. Častokrát je dobré nechať sa unášať prúdom, ale keďže som v tejto krajine plánovala stráviť iba týždeň, chcela som si cestu vopred naplánovať a čo najrýchlejšie vyplniť medzery vo vedomostiach. Mojou prioritou bolo zažiť, pozrieť aj za taký krátky čas čo najviac a pritom ešte ušetriť... čítať ďalej

Keď všetci chodia do Thajska, ja pôjdem na Srí Lanku

Destináciu som vybrala podľa toho, že okrem vylihovania na pláži sa tam dá aj veľa vidieť. Teraz som šťastná, a lepšie som vybrať ani nemohla. Keď necestuješ s cestovkou, musíš si sám zistiť kopec informácií o danej krajine – istým spôsobom ťa to obohatí a zase budeš o niečo múdrejší. A tak sa možno práve môj článok stane tvojou inšpiráciou cestovať do tejto krásnej krajiny... čítať ďalejSrí Lanka z Prahy s krátkou zastávkou v Dubaji. Letenky v jarných termínoch od 417 eurSrí Lanka z Prahy s krátkou zastávkou v Dubaji. Letenky v jarných termínoch od 449 eur