Talianska Bologna aj na predĺžený víkend z Bratislavy od 20€

04.Dec 2017 | 19:34
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa bologna letisko bratislava letenky do talianska taliansko letenky do bologne ryanair

(Aktualizované 4.12.2017) Pravidelné spojenie do Bologne nie je súčasťou itinerára z bratislavského letiska veľmi dlho. Aj napriek tomu je už u nás univerzitné mesto pomerne populárne. Navštívte ho aj vy. Prejdite sa úzkymi ulicami, v ktorých rozvoniava káva a pozornosť pútajú farebné steny domov aj starobylé veže a sochy.

K ceste využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Ryanair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do Bologne už od 20€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o hmotnosti do 20kg si priplatíte 50€. Viac info ohľadom o nových podmienkach prepravy batožiny u let.spoločnosti Ryanair si môžete prečítať v našom článku: Ryanair mení prepravné podmienky pre batožinu.

Letenky do Bologne sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca január 2018.


► Letenky do Bologne v termíne 12-15 január 2018.

► Ubytovanie v Bologni už od 15€ na osobu a noc.Vyhľadať letenky na webe Ryanair

Kalendár termínov Bratislava - Bologna

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Doprava z letiska do Bologne

Jednou z možností ako sa dostať z letiska do Bologne je využiť Aerobus spoločnosti ATC. Cena lístku z letiska do Bologne je 6€. V meste môžeme využiť sieť verejnej autobusovej dopravy tej istej spoločnosti. Cena lístka je 1,30€ a platí 60 minút od označenia. Celodenný lístok stojí 5€ a je platný do polnoci. Viac o lístkoch nájdete tu. Ďalší spôsob ako cestovať po Bologni je využitie City Red Busu. Je to vyhliadkový autobus, ktorý má trasu po turisticky najzaujímavejších miestach Bologne a blízkom okolí. Využitie je jednoduché. Autobusom sa odvezieme na ktorúkoľvek zastávku, kde môžeme vystúpiť a neskôr opäť nastúpiť. Cena lístku je 13€ a platí celý deň.Talianska Bologna aj na predĺžený víkend z Bratislavy od 20 eur