TALIANSKO: Bologna z Bratislavy s letenkami od 20€

07.Nov 2018 | 10:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa bologna letisko bratislava letenky do talianska letenky do bologne taliansko ryanair

Zaujíma vás, čo ponúka talianska Bologna? Prechádzky ulicami schovanými pod historickými arkádami, aj nekonečné množstvo chuťových zážitkov. Nie len talianskou kuchyňou sa tak môžete nasýtiť vďaka akciovým letenkám z Bratislavy.

Využite aktuálnu ponuku let.spoločnosti Ryanair v ktorej si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Bologne už od 20€. Letenky do Bologne sú dostupné v termínoch počas mesiaca január 2019.

Ryanair mení pravidlá pre batožinu. Od 1.novembra bude v cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 8€ za jeden let. Pri neskoršom zakúpení je cena 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Bologne v termíne 11-14 január 2019.

► Ubytovanie v Bologni už od 15€ na osobu a noc.VYHĽADAŤ LETENKY NA WEBE RYANAIR

KALENDÁR TERMÍNOV BRATISLAVA - BOLOGNA

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIEVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Doprava z letiska do Bologne

Jednou z možností ako sa dostať z letiska do Bologne je využiť Aerobus spoločnosti ATC. Cena lístku z letiska do Bologne je 6€. V meste môžeme využiť sieť verejnej autobusovej dopravy tej istej spoločnosti. Cena lístka je 1,30€ a platí 60 minút od označenia. Celodenný lístok stojí 5€ a je platný do polnoci. Viac o lístkoch nájdete tu. Ďalší spôsob ako cestovať po Bologni je využitie City Red Busu. Je to vyhliadkový autobus, ktorý má trasu po turisticky najzaujímavejších miestach Bologne a blízkom okolí. Využitie je jednoduché. Autobusom sa odvezieme na ktorúkoľvek zastávku, kde môžeme vystúpiť a neskôr opäť nastúpiť. Cena lístku je 13€ a platí celý deň.TALIANSKO - Bologna z Bratislavy s letenkami od 20 eur