TALIANSKO: Bologna z Viedne s letenkami od 16€

25.Apr 2022 | 11:39
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bologna letenky do bologne letenky do talianska taliansko letisko viedeň ryanair európa

Využite aktuálnu ponuku od let. spoločnosti Ryanair a využite možnosť zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Bologne už od 16€. Letenky do Bologne sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca máj 2022.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Bologne v termíne 4-9 máj 2022.VYHĽADAŤ LETENKY NA WEBE RYANAIR

KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - BOLOGNA

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v Bologni

Doprava z letiska do Bologne

Jednou z možností ako sa dostať z letiska do Bologne je využiť Aerobus spoločnosti ATC. Cena lístku z letiska do Bologne je 7€. V meste môžeme využiť sieť verejnej autobusovej dopravy tej istej spoločnosti. Cena lístka je 1,50€ a platí 60 minút od označenia. Celodenný lístok stojí 6€ a je platný do polnoci. Viac o lístkoch nájdete tu. Ďalší spôsob ako cestovať po Bologni je využitie City Red Busu. Je to vyhliadkový autobus, ktorý má trasu po turisticky najzaujímavejších miestach Bologne a blízkom okolí. Využitie je jednoduché. Autobusom sa odvezieme na ktorúkoľvek zastávku, kde môžeme vystúpiť a neskôr opäť nastúpiť. Cena lístku je 13€ a platí celý deň.Bologna z Viedne s letenkami od 16 eur