Thajský Phuket začiatkom sezóny od 420€

15.Okt 2016 | 17:14
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: thajsko phuket letenky do thajska letenky na phuket letenky do ázie ázia

Exotické Thajsko s pobytom na plážach v známej dovolenkovej destinácii, ostrove Phuket. Tento ostrov sa radí medzi vyhľadávané turistické ciele pre strávenie príjemnej dovolenky v exotike.

Phuket ponúka aktivity rôzneho druhu nie len na krásnych bielych plážach na brehoch Andamanského mora. Môžete si tu vybrať z početných pláží a rezortov rôznych úrovní a kategórii. Rovnako je tu na výber aj z množstva oblastí zameraných ako na nočný život,tak aj pre vyznávačov pokojnejšej dovolenky. Na samotnom ostrove si môžete okrem vodných aktivít dopriať aj pobyt v miestnej prírode či jaskyniach, alebo svoj čas stráviť nákupmi na známych nočných trhoch. Z ostrova Phuket to nie je ďaleko k ďalším známym Thajským ostrovom ako sú Phi Phi, Poda Island či oblasť Krabi. Doprajte si aj vy oddych v tejto zaujímavej a exotickej časti sveta.

Teraz máte možnosť navštíviť thajský ostrov Phuket za veľmi slušnú cenu začiatkom turistickej sezóny. Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Viedne na Phuket s let.spoločnosťou Eurowings už od 420€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 8kg. Poplatok za 23kg zapísanú batožinu do podpalubia je 60€. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od novembra do decembra 2016.


► Letenky napríklad v termíne 2-12 novembra 2016.

► Ubytovanie na Phukete už od 8€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.

Thajské imigračné úrady pri vstupe cez pozemné hraničné prechody, ako aj pri vstupe lodnou dopravou udeľujú pre občanov SR 15 dňový pobyt, ktorý sa dá za príplatok predĺžiť. ZÚ Bangkok odporúča zvážiť využitie leteckej dopravy pri vstupe do Thajska, pri ktorom thajské imigračné úrady udeľujú pre slovenských občanov 30 dňový pobyt.


Mohlo by Vás zaujímať

Ostrov Phuket – Môj malý sprievodca
Cestovanie ma lákalo už od nepamäti. Po pár európskych cestách mi začal byť náš starý kontinent, ako sa hovorí, „pritesný". Zatúžila aj po exotickejších miestach. Prečo ale Thajsko ? Typické bedekerové dôvody ako krásne pláže, príroda a slnko v januári tiež zavážili. Neboli ale rozhodujúce. Na ostrove Phuket som už mala nejakých kamarátov... čítať ďalej

Tajomstvá thajskej kuchyne
Spoznať kuchyňu navštívenej krajiny považujem za jeden z najlepších spôsobov, ako spoznať jej kultúru. Jednoduchá, ale pestrá, korenistá a veľmi chutná. Taká je tá thajská kuchyňa. V jednom jedle sa mieša ostrá, kyslá, sladká, slaná i trpká chuť. Je umením nájsť perfektné vyváženie týchto chutí. Oni to ale vedia... čítať ďalej

7 tipov ako si spríjemniť dovolenku na ostrove Phuket
Len výnimočne trávim dovolenku vylihovaním na pláži. Dosť ma to nudí. A okrem toho je to aj škoda. Hlavne na mieste, na ktoré sa dostanete za 30 hodín a 650 euro. Ostrov Phuket ponúka množstvo rozmanitých aktivít. Okrem typickej turistickej trojčlenky - grilovanie sa, vodné lyže (pre menej odvážnych plážový volejbal) a predajný (fakultatívny) výlet - je tu milión iných vecí na vyskúšanie. Aj keď cestujete sami a nešoférujete... čítať ďalej