Benátky z Krakova v decembrových termínoch od 12€

10.Nov 2017 | 11:39
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko krakov letenky do benátok benátky letenky do talianska taliansko ryanair

Viac než 100 malých ostrovov v Jadranskom mori. Bez ciest, iba s kanálmi spájajúcimi mesto na vode. Vedúcimi aj od slávneho námestia Sv. Marka a jeho Baziliky k zašitým uličkám a prekrásnym palácom. To sú Benátky. Navštívte ich počas decembra s letenkami od spoločnosti Ryanair a vychutnajte si ich nezameniteľnú atmosféru.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Benátok (letisko Treviso) už od 50Zl (cca 12€). V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o hmotnosti do 20kg si priplatíte 50€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca december 2017.


► Letenky napríklad v termíne 6-13 december 2017.

► Ubytovanie v Benátkach už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Krakov - Benátky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Z našich cestopisov

Benátske besnenie a poklad na ostrove Lido
Brazílske Rio, Talianske Benátky alebo Francúzske Nice? V našom prípade prevzali žezlo jednoznačne Benátky. Žiadny romantický dôvod v tom nehľadajte. Flákali sme sa totiž už niekoľko dní vo Verone, a tak nápad užiť si komerčný karneval ako jednu z najstarších udalostí v histórii Benátok bol taký jasný a prirodzený, ako predražené ceny v benátskych hoteloch. Čo pre nás prirodzené nebolo, bol hluk (očakávali sme to, no dá sa na niečo také pripraviť?). A davy ľudí. Stále a všade. Striehli a tlačili sa, kým nás nepretlačili na okraj mesta. No, vďaka nim sme sa nakoniec vydali na tzv. „Zlatý ostrov", ktorý v sebe skrýva exotickú krásu spojenú s tými najluxusnejšími hotelmi… čítať ďalej