Karnevalové Benátky z Krakova s letenkami už od 17€

08.Feb 2017 | 21:04
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letenky do benátok benátky letenky do talianska taliansko letisko krakov easyJet

Už o pár dní vypukne prehliadka elegancie, krásy a ľudskej tvorivosti. Tradičný benátsky karneval, jeden z najstarších na svete, prinesie do uličiek romantického mesta krásne, klasické masky. Buďte toho súčasťou, užite si masky aj bohatý sprievodný program. Nebude vás to stáť skoro nič. Letenky do Benátok máme za 17€. Letenky sú dostupné v termíne konania festivalu a to 11-28 február 2017. Viac info o konaní a programe Benátskeho festivalu si môžete prečítať na stránkach festivalu.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Benátok už od 74 Zl (cca 17€). Cena platí pri kúpe leteniek pre 4 osoby. V prípade nákupu leteniek pre dve osoby je cena už od 21€ a ak pocestuje len jedna osoba, tak cena jednej letenky je od 29€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca február a marec 2017.


► Letenky do Benátok v termíne 23.2. - 2.3. 2017.

► Ubytovanie v Benátkach už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Z našich cestopisov

Benátske besnenie a poklad na ostrove Lido
Brazílske Rio, Talianske Benátky alebo Francúzske Nice? V našom prípade prevzali žezlo jednoznačne Benátky. Žiadny romantický dôvod v tom nehľadajte. Flákali sme sa totiž už niekoľko dní vo Verone, a tak nápad užiť si komerčný karneval ako jednu z najstarších udalostí v histórii Benátok bol taký jasný a prirodzený, ako predražené ceny v benátskych hoteloch. Čo pre nás prirodzené nebolo, bol hluk (očakávali sme to, no dá sa na niečo také pripraviť?). A davy ľudí. Stále a všade. Striehli a tlačili sa, kým nás nepretlačili na okraj mesta. No, vďaka nim sme sa nakoniec vydali na tzv. „Zlatý ostrov", ktorý v sebe skrýva exotickú krásu spojenú s tými najluxusnejšími hotelmi… čítať ďalej