Londýn z Popradu s letenkami už od 20€

29.Jan 2017 | 22:26
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa anglicko londýn letenky do anglicka letenky do londýna letisko poprad wizzair

Londýn je zaujímavý v ktoromkoľvek ročnom období a určite nám bude mať čo ponúknuť aj v jarných mesiacoch. Využite ponuku let.spoločnosti WizzAir a zaleťte sa o tom presvedčiť na vlastné oči. Teraz, po lacných letenkách do Londýna z Košíc, tu máme ponuku aj pre fanúšikov z pod Tatier. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Popradu do Londýna (Luton) už 20€ – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 35€.

V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 64€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 84€. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť počas mesiaca apríl 2017.


► Letenky do Londýna v termíne 6-20 apríl 2017.

► Ubytovanie v Londýne už od 25€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Londýn patrí medzi najdrahšie metropoly sveta a to sa aj odráža na cenách za ubytovanie. Ubytovanie v hosteloch alebo v mládežníckych ubytovniach začína na sume 20€ za osobu na noc. Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od centra. Tí odvážnejší z vás by mohli využiť čoraz populárnejšie ubytovanie v súkromí a to buď cez portál Airbnb alebo prostredníctvom CouchSurfingu.


Holly House Hotel*

Hotel Holly House sa nachádza v centre Londýna, len 5 minút chôdze od železničnej, autobusovej stanice a stanice metra Victoria. Hotel poskytuje dobrý prístup k letiskovej doprave Gatwick Express. V každej izbe hotela Holly House môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, TV a malú chladničku.

Väčšina izieb má vlastnú a niektoré izby spoločnú kúpeľňu.Každé ráno sú pre vás v priestrannej jedálni pripravené kontinentálne raňajky. K dispozícii je vám recepcia s nepretržitou prevádzkou.

Rezervovať ubytovanie od 17€ na osobu a nocInšpirujte sa

Londýn z vtáčej perspektívy
Pri návšteve Londýna je pre mňa vždy jedným z najväčších zážitkov možnosť pozrieť sa na mesto zvrchu a pozorovať západ slnka, blikajúce svetlá veľkomesta po zotmení, rušné ulice, maličké autá a vnímať tak úplne iný rozmer. Azda ťažko nájsť iné mesto na svete, kde sa zachovalo toľko tradičných prvkov, čo však vôbec neprekáža metropolitnému rázu mesta. Na Londýne zbožňujem ako moderná architektúra a mrakodrapy dopĺňajú starobylé budovy a spoločne tak tvoria krásnu a neopakovateľnú symbiózu práve pre ktorú Londýn ľudia tak milujú. A tu sú miesta, z ktorých mám výhľad na Londýn úplne najradšej... čítať ďalej

Zvuky Londýna
Londýn ma nikdy extra nelákal. Keďže tam kamarátka robí babysitting, tak som si povedal, že ju pôjdem pozrieť. Malý stimul tam ísť. Bol tom môj prvý výlet tak „na pol" osamote. Strávil som tam 5 dní, z toho 2 poobedie s kamarátkou, a potom ďalšími dvoma taktiež babysitterkami z Čiech. Pozdravujem. Nebudem sa veľa rozpisovať o tom, čo kde a ako. Na internete je mnoho cestovateľských denníkov. Drvivá väčšina ľudí tam už aj tak bola, a len by mi dali za pravdu... čítať ďalej