Z Krakova do Benátok s letenkami od 17€

19.Jan 2017 | 22:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letenky do benátok benátky letenky do talianska taliansko letisko krakov easyJet

Mesto popretkávané kanálmi s gondolami nesúcimi sa na ich vodách. Neopísateľná atmosféra aj architektonické skvosty ukryté v tajomných úzkych uličkách. Benátky vám isto nemusíme predstavovať. Užite si romantiku v kanáloch s letenkami za neskutočnú cenu. V rámci výletu môžete spoznať aj kúsok Poľska. Let s príletom na letisko Marco Polo je totiž z Krakova.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti easyJet si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Benátok (letisko Marco Polo) už od 74 Zl (cca 17€). Cena platí pri kúpe leteniek pre 4 osoby. V prípade nákupu leteniek pre dve osoby je cena už od 21€ a ak pocestuje len jedna osoba, tak cena jednej letenky je od 29€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca február a marec 2017.


► Letenky do Benátok v termíne 16-23 marec 2017.

► Ubytovanie v Benátkach už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Z našich cestopisov

Benátske besnenie a poklad na ostrove Lido
Brazílske Rio, Talianske Benátky alebo Francúzske Nice? V našom prípade prevzali žezlo jednoznačne Benátky. Žiadny romantický dôvod v tom nehľadajte. Flákali sme sa totiž už niekoľko dní vo Verone, a tak nápad užiť si komerčný karneval ako jednu z najstarších udalostí v histórii Benátok bol taký jasný a prirodzený, ako predražené ceny v benátskych hoteloch. Čo pre nás prirodzené nebolo, bol hluk (očakávali sme to, no dá sa na niečo také pripraviť?). A davy ľudí. Stále a všade. Striehli a tlačili sa, kým nás nepretlačili na okraj mesta. No, vďaka nim sme sa nakoniec vydali na tzv. „Zlatý ostrov", ktorý v sebe skrýva exotickú krásu spojenú s tými najluxusnejšími hotelmi… čítať ďalej