Zimné Nórsko koncom roka. Letenky z Krakova do Osla už od 16€.

11.Nov 2017 | 08:25
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa nórsko oslo letenky do nórska letenky do osla letisko krakov ryanair

Nórsko, divoká a drsná krajina s množstvom fjordov a malebných rybárskych dedín. Zažite túto panorámu počas zimných mesiacov v ktorých sa táto krajina mení na nádherné ľadové kráľovstvo. No a vstupnou bránou do tejto krajiny bude Oslo. Mesto, ktoré patrí k jednému z najzelenším v Európe. Dodnes ho z časti obkolesujú panenské lesy s cestičkami vedúcimi na neskutočné fjordy.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do nórskeho Osla (Torp) už od 68zł (cca 16€). V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o hmotnosti do 20kg si priplatíte 50€. Viac info ohľadom o nových podmienkach prepravy batožiny u let.spoločnosti Ryanair si môžete prečítať v našom článku: Ryanair mení prepravné podmienky pre batožinu.

Letenky do Osla sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca december 2017. Začiatkom roka, počas mesiacov januára február sú letenky za cenu už od 18€.


► Letenky napríklad v termíne 14-29 december 2017.

► Ubytovanie v Osle už od 33€ na osobu a noc.Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Krakov - Oslo

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Mohlo by vás zaujímať

I.Časť – Stopom po Nórsku

II.Časť Stopom po Nórsku – Stanovanie v prírode vs. kempy

III. Časť stopom po Nórsku – ako minimalizovať náklady

IV. Časť stopom po Nórsku - Prečo práve tam?

V. Časť stopom po Nórsku - naše TOP mestá